Antivirový Program ke Stažení Zdarma

Antivirus je speciální program, který má za úkol chránit počítač před škodlivým softwarem jako jsou viry a trojské koně. Pokud často stahujete věci z internetu, měl by být určitě antivirový program na vašem počítači nainstalován, jinak se vystavujete velkému nebezpečí napadení virem.

Antivirové programy zdarma

Řada společností vyvýjejících antivirový software umožňuje pro domácnosti bezplatné používání svého antivirového programu. Můžete si tak zdarma z oficiálních sránek firmy stáhnout jejich antivirový program. Víte že virus může být v jakékoliv plné hře nebo i dokumentu Word, který si stáhnete z internetu?

Který antivirus zdarma je nejlepší?

Je těžké říct, který antivirus je nejlepší, protože každý má své pro a proti. Mezi nejpoužívanější antiviry v ČR patří Avast!, AVG od Grisoftu, Eset NOD32. Dále jsou pak celosvětově oblíbené antiviry: Kaspersky, Symantec Norton Antivirus a v neposlední řadě Panda Antivirus.

Který antivirový program zdarma si vybrat?

To už záleží zcela navás, můžete si například najít na internetu zkušenosti uživatelů s daným antivirový programem nebo jiné tipy. Začněte zadáním názvu antivirového programu do pole vyhledávání..


Stažení Zdarma:


Informace ze světa stahování zdarma vám přináší server ke-stažení-zdarma.cz.
Copyright Martin Koutný 2008-2023